Xhesika sërish provokon, zbulon ... (Foto)

ROZË

by Super Admin 28 Views 0

Së fundi, ajo u bë shumë e përfolur në mediet rozë për lidhjen me këngëtarin Bruno, shkruan lajmi.internet.

Në një imazh të postuar në profilin e saj në Instagram, Arta ka pozuar tejet atraktive e veshur me një fustan të shkurtër.

Fotografia e Artës të cilën në serial e njohim si Xhesika, mori pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit.

Aktorja zbuloi se foton ia shkrepi i dashuri.

Comments