Veseli: Bacën Tush do ta kujtojmë përgjithmonë me respekt

LAJME

LAJME / LAJME 9 Views 0

Veseli përmes një postimi në rrjetin social ka shkruar se “përgjithmonë do ta kujtojmë me respekt ne që gjetëm bukë dhe ngrohtësi në konakun e tij në ditët e lavdishme të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës”.

“U nda nga jeta Baca Tush, babai i heroit të kombit Fehmi Lladrovci dhe veprimtarit Ramiz Lladrovci. Një jetë të tërë për të mirën dhe lirinë e atdheut. Përgjithmonë do ta kujtojmë me respekt ne që gjetëm bukë dhe ngrohtësi në konakun e tij në ditët e lavdishme të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Ngushëllime Familjes Lladrovci dhe bashkëluftëtarëve të lirisë”, ka shkruar në Fb i parti i PDK-së

Comments