Rreth botës me jaht: Ky është milioneri që jeton ‘mes deteve’

FUN

by Super Admin 43 Views 0

Nicholas Frankl udhëton botën në një tremendous jaht duke organizuar festa për të pasurit dhe të famshmit , shkruan “Every day Mail”.

45-vjeçari thotë se ai është shumë i lidhur me pjesën tjetër të stafit dhe se për të janë si një ‘familje e vogël’Itinerari i udhëtimit të Nicholas përfshin festa luksoze në brigjet e Floridas, Bermudas, Los Angeles, Monakos, Cannes, St Tropez , Miamit, San Franciskos dhe shumë më shumë.

Ne festat e tij marrin pjese personazhe nga më te pasurit dhe të famshmit, duke përfshirë Princin e Monakos dhe Matt LeBlanc.

Comments