Modelja 45 vjeçare tregon linjat në setin nudo (Foto)

ROZË

by Super Admin 26 Views 0

Edhe pse ka mbushur 45 vjet, Sofia vazhdon të pozojë për revista dhe marka të njohura, shkruan lajmi.internet.

Së fundi, ajo ka sjelluar një set fotografik të realizuar për revistën “Ladies’s Well being”, duke zbuluar linjat e saj perfekte.

Sofia është njëra prej femrave që bën të qëndrojë thënja ‘Robi plaket kur don vet’ dhe këtë e dëshmojnë fotografitë e mëposhtme.

Comments