Category : SHQIPËRIA

by Super Admin - 2 weeks ago

Breshëri plumbash në ajër, çfarë po ndodh në Elbasan

Ngjarja ka ndodhur në Elbasan, në rrethana ende të paqarta. Policia njofton se nuk ka pasur lëndime nga të shtënat në ajër, ndërkohë që thekson se ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes dhe kapjen e autorit. Ndërkohë që mjeti tip BMË rezulton të j...

by Super Admin - 2 weeks ago

Plagoset me biçak 19-vjeçari, arrestohet autori

Ngjarja ka ndodhur në lagjen Nr. 13 Durrës, ku i plagosur ka mbetur shtetasi R. Okay.19 vjeç, banues në Durrës. Mësohet se autori i dyshuar i ngjarjes Ervin Haku 20 vjeç, banues në Durrës, është arrestuar. Dy të rinjtë janë  konfliktuar me njëri...