Category : ROZË

by Super Admin - 2 weeks ago

Modelja 45 vjeçare tregon linjat në setin nudo (Foto)

Edhe pse ka mbushur 45 vjet, Sofia vazhdon të pozojë për revista dhe marka të njohura, shkruan lajmi.internet. Së fundi, ajo ka sjelluar një set fotografik të realizuar për revistën “Ladies’s Well being”, duke zbuluar linjat e saj perfekte....

by Super Admin - 2 weeks ago

Xhesika sërish provokon, zbulon ... (Foto)

Së fundi, ajo u bë shumë e përfolur në mediet rozë për lidhjen me këngëtarin Bruno, shkruan lajmi.internet. Në një imazh të postuar në profilin e saj në Instagram, Arta ka pozuar tejet atraktive e veshur me një fustan të shkurtër. Fotografi...

by Super Admin - 2 weeks ago

Mihrija me poza të ‘nxehta’ nga plazhi (Foto)

Ajo është bërë goxha aktive në rrjete sociale, duke publikuar vazhdimisht imazhe nga vendet që viziton dhe aktivitetet që bën, shkruan lajmi.internet. Së fundi, Mihrija ka shpërndarë një foto në të cilën shihet e veshur me bikini dhe mori pozë p...

by Super Admin - 2 weeks ago

Ja si duket Zejnepi nuse, do t’iu lë pa mend (FOTO)

Ishte studente biologjie, por në një fushë komercializimi si kinemaja nuk mund t’i rezistonte duke e lënë profesionin e saj. Ajo u bë e famshme për shkak të pamjes unike që ka. Hazal është në position kryesore kudo që luan. Seriali i saj i...

by Super Admin - 2 weeks ago

Mimoza Mustafa shkon me pizhama në restorant (Foto)

Ndonëse koha po ikë, Mimoza po duket mirë, së paku në foto po shkëlqen. Këngëtarja e ka përmirësuar edhe stilin, që nganjëherë megjithatë duket i çuditshëm, si në foton që po e publikojmë në "Kosovare". Mimoza ka pozuar e ulur në një restorant e vesh...