Category : FUN

by Super Admin - 2 weeks ago

Gjërat që vetëm 'dembelët' dinë t'i bëjnë (Foto)

Gazeta Categorical jua dëshmon përmes fotove më poshtë se dembelia është nëna e të gjitha shpikjeve... ose thjeshtë një mënyrë e mirë për të ruajtur energjinë.Kur vendos për të shkuar në palestër por nuk je 100% i sigurt. © OnlyinTheUSA/twitter  ...

by Super Admin - 2 weeks ago

Në Japoni shpiket akullorja që nuk shkrihet (Video)

Ishte një shpikje rastësore e kërkuesve të Qendrës së kërkimit të bioterapisë në Japoni. Ata po tentonin të realizonin një ëmbëlsirë duke përdorur polifenolin, një lëng që del nga luleshtrydhet. Pasticieri, të cilit iu kërkua të përgatisë ë...

by Super Admin - 2 weeks ago

Bëjnë seks me dritare hapur, ja çfarë i bëjnë fqinjët

Ky fenomen duket se ndodh në çdo orë të ditës dhe denoncuesit shprehen se ka raste që dëgjojnë edhe zhurmat që çiftet bëjnë gjatë seksit. Hoteli prej xhami ndodhet përballë një ndërtese publike dhe njerëzit që jetojnë aty, kërkojnë të merren mas...

by Super Admin - 2 weeks ago

Nuk do ta besoni se çfarë ju thotë Horoskopi sot

Dashi Dite e ngrohte dhe plot diell kjo e sotmja për te dashuruarit. Komunikimi do mbizotërojë gjate gjithë kohës dhe do flisni hapur për gjithçka. Për beqaret do jete Plutoni ai do sjelle surpriza. Përgatituni për ndryshime te statusit aktual, po...

by Super Admin - 2 weeks ago

Ja 6 gënjeshtrat që gratë e martuara u thonë burrave

Ndonjëherë që një lidhje të funksionojë më së miri, herë pas right here duhen thënë disa gënjeshtra të bardha. Të paktën në këtë konkluzion kanë dalë disa gra të martuara, të cilat rekomandojnë këto 6 gënjeshtra si të duhurat në një marrëdhënie të sh...

by Super Admin - 2 weeks ago

Japonia shpik akulloren që nuk shkrihet (Video)

Ata po tentonin të realizonin një ëmbëlsirë duke përdorur polifenolin, një lëng që del nga luleshtrydhet. Pasticieri, të cilit iu kërkua të përgatisë ëmbëlsirën, kontaktoi me qendrën për t’i thënë se në momentin kur ëmbëlsirës i kishte shtuar polifen...