Breshëri plumbash në ajër, çfarë po ndodh në Elbasan

SHQIPËRIA

by Super Admin 46 Views 0

Ngjarja ka ndodhur në Elbasan, në rrethana ende të paqarta. Policia njofton se nuk ka pasur lëndime nga të shtënat në ajër, ndërkohë që thekson se ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes dhe kapjen e autorit. Ndërkohë që mjeti tip BMË rezulton të jetë në pronësi të shtetasit B.B. /Gazeta Categorical/

Comments