By Super Admin

by Super Admin - 2 weeks ago

Kurrë mos i zini besë çadrës së plazhit! Ja arsyeja

Kjo ndodh për shkak që rrezatimi i rrezeve infra të kuqe të diellit deri në lëkurën tonë arrin në dy mënyra: – Drejtpërdrejt, si rrezatim diellor. – Indirekt, si rrezatim i cili është refuzuar nga sipërfaqja siç janë rëra, betoni, madje edhe xhamat. Kur ulemi nën çadrën e diellit apo...

by Super Admin - 2 weeks ago

Dita e Cristiano Ronaldos (Foto)

Më në fund Cristiano Ronaldo do t’iu rikthehet stërvitjeve me skuadrën e Actual Madridit, shkruan AS. ylli portugez ka pushuar 37 ditë pasi ishte i angazhuar me Portugalinë në Kupën e Konfederatave, përcjell Categorical.   Kështu, Ronaldo nga ora 17:00 do të jetë nën urdhërata e trajnerit...

by Super Admin - 2 weeks ago

Candreva në Chelsea? Agjenti zbulon gjithcka

Agjenti i Antonio Candrevas ka konfirmuar se lojtari nuk do t’i bashkohet Chelseat këtë verë  - “ai është i rëndësishëm për Interin”. Italiani ka qenë i lidhur me “Blutë e Londrës” gjatë gjithë verës, ai amirohet nga Antonio Conte. Por, pas drejtorit sportiv, Piero Ausilio, që tha ditë më...

by Super Admin - 2 weeks ago

Nuk do ta besoni se çfarë ju thotë Horoskopi sot

Dashi Dite e ngrohte dhe plot diell kjo e sotmja për te dashuruarit. Komunikimi do mbizotërojë gjate gjithë kohës dhe do flisni hapur për gjithçka. Për beqaret do jete Plutoni ai do sjelle surpriza. Përgatituni për ndryshime te statusit aktual, por mund u tregoni impulsive. Ne planin financiar do...

by Super Admin - 2 weeks ago

Ja 6 gënjeshtrat që gratë e martuara u thonë burrave

Ndonjëherë që një lidhje të funksionojë më së miri, herë pas right here duhen thënë disa gënjeshtra të bardha. Të paktën në këtë konkluzion kanë dalë disa gra të martuara, të cilat rekomandojnë këto 6 gënjeshtra si të duhurat në një marrëdhënie të shëndetshme. 1 – Seksi ishte i mrekullueshëm – Edhe...

by Super Admin - 2 weeks ago

Pija magjike që lufton kancerin

 Kjo recetë u zbulua nga një kinez i cili kishte kancer të mushkërive. Atij ia rekomandoi këtë pije të fuqishme një herbalist kinez. Ai e konsumoi këtë pije për tre muaj dhe u bë shumë më mirë. Përbërësit e nevojshëm: 1 panxhar 1 karrotë 1 mollë Shënim: Ushqimet duhet të jenë organike....

by Super Admin - 2 weeks ago

Çfarë u ka bërë të pasmeve Mimoza Shkodra? (Foto)

Këngëtarja e ka ndryshuar edhe stilin, duke u bërë përherë e më moderne, por edhe më provokuese. Mimoza po duket në prime formë, ndoshta sepse tani ka vendosur ti vë më në pah asetet e saj fizike, shkruan "Kosovarja". Ama të pasmet e saj po duken më ndryshe, e ajo po i ekspozon më shumë. Ja fotot....

by Super Admin - 2 weeks ago

Ja si të largoni varësinë nga Facebook

Dhe kjo ndodh, pavarësisht se si ndihesh, të bën mirë të shkosh aty, thotë studimi i ri. Madje ndonjëherë, sikur vetëm një shikim i shpejtë në Fb, logoja e tij apo Kryefaqja, janë mjaftueshëm për tu dhënë njerëzve një kënaqësi të madhe. Dëshira për të përsëritur këtë kënaqësi i mban njerëzit tek...

by Super Admin - 2 weeks ago

Maska me ujë orizi që “zhduk” vitet në fytyrën tuaj

Orizi ka efekte jashtëzakonisht të dobishme për lëkurën tuaj pasi hidraton dhe zbut lëkurën dhe parandalon plakjen e parakohshme. Kjo maskë natyrale që ju sjellim më poshtë përbëhet nga orizi, mjalti dhe qumështi që sapo ta provoni, jemi të bindur se do të bëhet produkti juaj i preferuar kozmetik....