By Super Admin

by Super Admin - 2 weeks ago

Kuvend, vazhdon debati për ribalancin e Buxhetit

Deputetët e LSDM-së dhe VMRO-DPMNE-së gjatë debatit të djeshëm akuzuan njëri tjetrin se kush më shumë e ka zhytur në borxh shtetin dhe qytetarët.Deputeti i VMRO-DPMNE-së Dragan Danev, akuzoi shumicën parlamentare dhe Qeverinë e re se vazhdimisht e kanë akuzuar përbërjen e kaluar qeveritare për futje...

by Super Admin - 2 weeks ago

Deponia e Tetovës e filmuar me dron (Video)

Ky web site kontrollohet dhe menaxhohet nga Media Works. Të gjitha materialet , përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me të drejta autoriale të Media Works. Materialet janë për shfrytëzimin private tuajin dhe për qëllime jo-komerciale. Ato nuk mund t...

by Super Admin - 2 weeks ago

Largojini urgjentisht nga shtëpia! Këto produkte shkaktojnë kancer

Freskuesit e ajrit Shumica e freskueseve të ajrit janë të ngarkuara me komponentë të rrezikshëm organik, substanca toksike. Për këtë është bërë një studim nga Këshilli i Mbrojtjes së Burimeve Natyrore ku nga 13 freskuese që u morën për testim, shumica prej tyre përmbanin kimikate që shkakt...

by Super Admin - 2 weeks ago

Lamtumirë Real, Kovacic rikthehet në Serie A? (Foto)

Corriere dello Sport ka zbuluar se Juventusi është duke kërkuar mesfushorin e Actual Madridit, Mateo Kovacic. Ky i fundit mund të largohet nga Los Blancos gjatë kësaj vere pasi nuk po përshtatet në skemën Four-2-Three-1 të Zinedine Zdanes, përcjell Categorical. Mbetet të shihet se cili do...

by Super Admin - 2 weeks ago

Maqedoni, moti sot me diell dhe shumë i ngrohtë

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 10 deri më 20 gradë celsius, ndërsa ato të ditës prej 33 deri më 42 gradë.Në shkup temperaturat do të ndryshojnë prej 18 deri më 41 gradë. Indeksi i rrezeve UV do të jetë 9.Vendi do të jetë nën ndikim të valës së nxehtë dhe kryesisht me diell deri në ditën...

by Super Admin - 2 weeks ago

Ja si duket Zejnepi nuse, do t’iu lë pa mend (FOTO)

Ishte studente biologjie, por në një fushë komercializimi si kinemaja nuk mund t’i rezistonte duke e lënë profesionin e saj. Ajo u bë e famshme për shkak të pamjes unike që ka. Hazal është në position kryesore kudo që luan. Seriali i saj i rradhës i dha një rol të nuses ku ajo u vesh me të...

by Super Admin - 2 weeks ago

Barcelona bën ofertë marramendëse për Dybalan (Foto)

Barcelona është hedhur në sulm që sa më parë ta gjej pasardhësin e Neymarit, i cili u transferuar në PSG për 222 milionë euro. Sipas Corriere dello Sport, Barcelona i ka ofruar Juventusit 120 milionë euro për yllin e saj, Paulo Dybala. Gjiganti nga La Liga i ka bërë me dije kampionit të...

by Super Admin - 2 weeks ago

Bëjnë seks me dritare hapur, ja çfarë i bëjnë fqinjët

Ky fenomen duket se ndodh në çdo orë të ditës dhe denoncuesit shprehen se ka raste që dëgjojnë edhe zhurmat që çiftet bëjnë gjatë seksit. Hoteli prej xhami ndodhet përballë një ndërtese publike dhe njerëzit që jetojnë aty, kërkojnë të merren masa ndaj kësaj pamje të shëmtuar. Në mesin e ty...