By Super Admin

by Super Admin - 2 weeks ago

Monaco zbulon të ardhmen e Mbappes

Vadim Vasilyev, nënkryetari i Monacos, ka bërë të ditur se Kylian Mbappe deri më tani nuk ka kërkuar largimin nga Kampioni i Francës. Ylli i ri francez kërkohet nga Actual Madrid, Manchester Metropolis, Arsenal dhe Barcelona, përcjell Categorical. "Ne jemi ende në diskutime me Kylian, por...

by Super Admin - 2 weeks ago

Trembeni papritur kur jeni në gjumë? Kjo është arsyeja!

Quhet Hypnagogic jerk dhe ndodh kur muskujt, zakonisht tek këmbët kontraktohen me shpejtësi në mënyrë të pavullnetshme. Askush nuk e di në të vërtetë se përse ndodh megjithatë, ekzistojnë teori të ndryshme. Sipas Jason Ellis, profesor i shkencës së gjumit në Universitetin Northumbria, kjo gjendje ë...

by Super Admin - 2 weeks ago

Në Japoni shpiket akullorja që nuk shkrihet (Video)

Ishte një shpikje rastësore e kërkuesve të Qendrës së kërkimit të bioterapisë në Japoni. Ata po tentonin të realizonin një ëmbëlsirë duke përdorur polifenolin, një lëng që del nga luleshtrydhet. Pasticieri, të cilit iu kërkua të përgatisë ëmbëlsirën, kontaktoi me qendrën për t’i thënë se n...

by Super Admin - 2 weeks ago

Diego Costa në Milan? (Foto)

E ardhmja e Diego Costas vazhdon të mbetet e paqartë. Sulmuesi spanjollë nuk është në planet e Antonio Contes dhe gjatë kësaj vere duhet të gjej një klub të ri. Sipas Calciomercato.com, Milan po bënë përpjekje që ta transferoj ish sulmuesin e Atletico Madridit, përcjell Categorical. T...

by Super Admin - 2 weeks ago

Këto vende do mbeten pa energji elektrike shkaku i zjarreve

Ky web site kontrollohet dhe menaxhohet nga Media Works. Të gjitha materialet , përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me të drejta autoriale të Media Works. Materialet janë për shfrytëzimin private tuajin dhe për qëllime jo-komerciale. Ato nuk mund t...

by Super Admin - 2 weeks ago

Ja çfarë i ndodh Big Mamës në dasmë, do të befasoheni (FOTO)

Një këngëtare e cila është shumë aktive këtë kohë është Massive Mama, e cila pothuajse çdo mbrëmje angazhohet në ndonjë aheng familjar, shkruan lajmi.internet. Padyshim që këngëtarët janë ata që kujdesen për t’i argëtojnë të ftuarit dhe ta ndezin atmosferën në maksimum. Për këtë gjë ata dë...