By Super Admin

by Super Admin - 2 weeks ago

Nuk pritej! Blero i poston Afronës foto pothuajse nudo (Foto)

Në InstaStory, Blero ka publikuar një foto në të cilën ka fokusuar këmbët e Afronës, shkruan lajmi.internet. Ai ka habitur me këtë veprim, ngase me këtë imazh zbulonte shumë nga pjesët intime të partneres së tij. Çifti duket se po shijojnë rrezet e diellit në një pishinë, pranë njëri-tjetr...

by Super Admin - 2 weeks ago

Po humbni peshë pa qenë në dietë? Ja pse ndodh kështu

Tё mbash nёn kontroll peshёn ёshtё sigurisht e dobishme, por kjo nuk do tё thotё qё duhet tё bёhemi skllav. Nё kohёn e tanishme, me gjithё aplikacionet e ndryshme si “food-tracking” e “weight-tracking” qё janё nё dispozicion, rreziku ёshtё mё shumё i njё kontrolli tё tepёrt sesa i njё pёrkujdesjeje...

by Super Admin - 2 weeks ago

Mihrija me poza të ‘nxehta’ nga plazhi (Foto)

Ajo është bërë goxha aktive në rrjete sociale, duke publikuar vazhdimisht imazhe nga vendet që viziton dhe aktivitetet që bën, shkruan lajmi.internet. Së fundi, Mihrija ka shpërndarë një foto në të cilën shihet e veshur me bikini dhe mori pozë provokuese nga deti. Edhe pse është në moshë,...

by Super Admin - 2 weeks ago

Moti ju surprizon sërish, këtë herë ka lajme të mira

Sipas meterologëve temperaturat e gushtit nuk kane ndermend te zbresin me poshte se 35 grade. Ne terma afatmesem, parashikohet qe 10-diteshi i dyte dhe i trete i gushtit te jene respektivisht rreth 5°C dhe three°C me te fresket, referuar 10-diteshit te pare te gushtit 2017.Persa i perket tablose se...

by Super Admin - 2 weeks ago

​Gjendet një mumie 900 vjeçe me fytyrë të paprekur (FOTO)

Fytyra dhe tiparet e saj ishin shumë të qarta kur u nxor nga varri i saj prej shkencëtarëve. Besohet se ka vdekur në moshën 35 vjeçe dhe ishte e vetmja grua e varrosur në mesin e shumë burrave.Detajet mbi mbetjet e saj të mumifikuara aksidentalisht janë të habitshme. Qerpikët dhe dhëmbët janë ruajtu...

by Super Admin - 2 weeks ago

Jese transferohet në Serie A? (Foto)

Ish sulmuesi i Actual Madridit, Jese Rodriguez duhet të gjej një klub të ri pasi nuk bën pjesë në planet e PSG-së për sezonin e ri, sidomos pas transferimit të Neymarit nga Barcelona. Sipas të përditshmes sportive italiane, Corriere dello Sport, interesim për spanjollin ka shfaqur skuadra i...

by Super Admin - 2 weeks ago

Gjërat që vetëm 'dembelët' dinë t'i bëjnë (Foto)

Gazeta Categorical jua dëshmon përmes fotove më poshtë se dembelia është nëna e të gjitha shpikjeve... ose thjeshtë një mënyrë e mirë për të ruajtur energjinë.Kur vendos për të shkuar në palestër por nuk je 100% i sigurt. © OnlyinTheUSA/twitter   S'mund të punosh shtrirë në dysheme, thonin njerë...

by Super Admin - 2 weeks ago

15 vatra zjarri në gjithë Shqipërinë, ja zonat më problematike

Drejtoria e Emergjencave Civile janë ende aktive shënuar 15 vatra zjarri, ndonëse vijon operacioni për shuarjen e tyre. Në operacione për shuarjen e zjarreve janë angazhuar 125 punonjës zjarrfikës, 21 automjete zjarrfikëse, 160 personel nga Forcat të Armatosura të Ushtrisë, mbi 60 punonjës vullnetar...

by Super Admin - 2 weeks ago

Despacito bëhet videoja më e shikuar ndonjëherë në YouTube

Videoja ka më shumë se three miliardë shikime dhe ajo është publikuar në janar të këtij viti. Kjo nënkupton se vetëm brenda 7 muajsh, videoja theu rekordin për t’u bërë videoja më e shikuar e të gjitha kohërave në YouTube, shkruan Gazeta Categorical. Në fillim të këtij muaji, kënga e Wiz Khali...

by Super Admin - 2 weeks ago

Milan shkëmben Suson me yllin e Lazios (Foto)

E ardhmja e sulmuesit spanjoll, Suso, vazhdon të mbetet e paqartë edhe pse ka kontrtë me Milanin deri në vitin 2019. Sipas informacioneve të fundit nga Corriere dello Sport, drejtuesit e Milanit i kanë ofruar Suson skuadrës së Lazios. Kurse, nga skuadra romake po synojnë ta marrin yllin...

by Super Admin - 2 weeks ago

Drogë, armë dhe granata, si ra në kurth 'i forti' i Shkodrës

Policia njofton se në bazë të informacioneve policore të marra në rrugë operative nga Specialistët për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve të Paligjshme, se një shtetas në fshatin Nicaj dispononte armë zjarri, lëndë eksplozive, municione luftarake, dhe drogë, kanë organizuar punën dhe në bashkëpunim...