Kosova.Li

Home

Lajmet Aktuale

Telegrafi Gazeta Shqiptare ne Internet – Lajmet e fundit Shqip

 • Dolores ndodhej në Londër për ribërjen e Zombie me Bad Wolves, grupi e lanson versionin e ri (Video)
  von Imran Amiti am 20. Januar 2018 um 22:58

  Grupi i muzikës rok, “Bad Wolves”, e ka publikuar ribërjen e këngës “Zombie”, të cilën Dolores O’Riordan duhej ta incizonte së bashku me anëtarët e këtij bendi. Kjo kishte qenë njëra prej arsyeve pse këngëtarja ndodhej në Londër, ku edhe u gjet e vdekur të hënën (15 janar). As many of you now know Dolores […] The post Dolores ndodhej në Londër për ribërjen e Zombie me Bad Wolves, grupi e lanson versionin e ri (Video) appeared first on Telegrafi. […]

Zeri Serioz, te fuqishem dhe modern.

 • Sulmohet hoteli në Kabul, raportohet për 15 viktima
  am 20. Januar 2018 um 22:55

  Të paktën 15 persona raportohet se kanë mbetur të vrarë nga një sulm në një hotel në Kabul. Mediat raportojnë se katër persona të armatosur kanë hapur zjarr në drejtim të hotelit “Intercontinental Hotel” Forcat speciale u ndeshën me personat e armatosur, tha zëdhënësi i Ministrisë së Brendshme, Najib Danish.   Një zyrtar në agjencinë afgane të spiunazhit tha për AFP se personat e armatosur kanë “qëlluar mysafirët”. Në rrjetet sociale janë…… […]

Bota Sot Lajmet, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali Bota Sot Online

 • Real i mbyll derën Inter-it për Kovacic
  am 20. Januar 2018 um 22:49

  Real Madrid i ka thënë Inter-it ta harrojë huazimin e Mateo Kovacic këtë muaj, pretendojnë raportet në Spanjë. Ditët e fundit është përfolur për një rikthim të lojtarit të përfaqësueses kroate në San Siro për gjashtë muaj, i cili shihet si një alternativë e mesfushorit të Jiangsu Suning Ramires. Gjithsesi, Defensa Central pretendon se Real i ka mbyllur derën italianëve teksa nuk duan t’ia dëgjojnë fare ofertën e mundshme. Kovacic iu bashkua Inter-it nga Dinamo Zagreb në janar…… […]

 • Mkhitaryan arrin në Londër, gati për transferimin te Arsenali
  von Insajderi am 20. Januar 2018 um 22:58

  Henrikh Mkhitaryan ka mbërritur në Londër për të kompletuar transferimin të Arsenali. Ylli armen është përfshirë në marrëveshjen mes Arsenalit dhe Manchester Unitedit, si shkëmbim me Alexis Sanchez. Krahas Mkhitaryan, Arsenali nga shitja e Sanchez do të përfitojë edhe disa milionë euro. Kjo marrëveshje pritet të finalizohet shumë shpejtë, me Mkhitaryan që ka mbërritur në […] The post Mkhitaryan arrin në Londër, gati për transferimin te Arsenali appeared first on INSAJDERI. […]

Lajmi.net Lajme të Kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia.

Lajmet e fundit Lajmet e fundit

 • ​Ngjarjet e datës 21 janar
  am 20. Januar 2018 um 22:57

  Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj do të bëjë homazhe te varri i Presidentit Ibrahim Rugova, në përvjetorin e vdekjes së tij. (Velani, ora 09:00) […]

Raporto Korrupsionin! KALLXO.com Shiko hulumtimet e fundit nga Jeta në Kosovë dhe Drejtesia në Kosovë

botapress.info/

  The Workshop

  Quisque vitae dapibus leo. Morbi dictum, lectus ut scelerisque mattis, eros lacus mollis metus, nec vulputate sem est non elit. Curabitur rutrum vestibulum vehicula. in tortor est. 

  Morbi di ctum, lectus ut scelerisque mattis, eros lacus mollis metus, nec vulputate sem est non elit. Curabitur rutrum vestibulum vehicula. Maecenas in tortor est. Nunc eget fringilla justo. Ut faucibus dolor dapibus, convallis tortor in, scelerisque diam. Nulla feugiat enim sit amet erat faucibus mollis. Maecenas tincidunt arcu quis arcu tempor, ac rutrum elit ornare.

  “Everything you can imagine is real”

   Pablo Picasso